KONST / Litografier / Färglitografi 13862085
nr 1386 2085
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 50/90,45x36 cm, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:36:15
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
22 mar
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal